Mandalina Oyuncu Atölyesi Telefonu

0212 873 41 11

Mandalina Oyuncu Atölyesi Adresi Nerede?

Barış Mah. Çiftlik Cd. Adakent Villaları, No:68 Beylikdüzü/İstanbul

Oyunculuk Eğitimi konusunda Türkiye'nin en iyisi ve en ucuzu!

Mandalina Oyuncu Atölyesi ofisine gelerek hem yerimizi ziyaret edebilir, hem de kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Eğitimimizin amacı, oyunculuk konusundaki yetenekleri ön plana çıkarmak veya kişinin oyunculuğa yeteneği olup olmadığını keşfetmektir. Eğitmenlerimizin önerileri ile yetenekli olan kişileri de ajans bünyemize alarak, dizi, sinema ve reklam projelerine sunmaktayız.
 
Atölyemize, 16 yaş ve üstü kişilerin kaydı yapılmaktadır. 16-40 yaş arası herkes, oyunculuk eğitimlerimize katılım gösterebilir. Atölye faaliyet günleri Cumartesi ve Pazar günleridir. Dersler günde 2 saat sürmektedir. 3 aylık eğitim boyunca, toplam 48 saat eğitim verilmektedir.
 
Atölye çalışmalarında, oyuncu adaylarına usta oyuncu Özdemir Çiftçioğlu, Kurtlar Vadisi'nde Baltazar karakteri ile tanıdığımız Murat Aydın ve konuk eğitmen olarak Defne Yalnız gibi oyunculukta çok değerli yere sahip olan eğitmenler eşlik edecektir. Bu eğitmenlerin yanı sıra, müsaitlik durumlarına göre, zaman zaman konuk olarak ünlü oyuncular da atölyeye davet edileceklerdir. Eğitmenlerin değerlendirmelerine göre, atölyeye katılan kişiler, katılım belgesi alacak ve ajans yetkililerinin de uygun görmesi durumunda Mandalina Casting bünyesine alınacaktır. Böylece başarılı katılımcılar, dizi, sinema ve reklam projelerine sunulma imkanı yakalayacaktır.
 
Sınıflarımız maksimum 15 kişiliktir.
 
3 aylık oyunculuk atölyemiz için katılım gösterebilirsiniz. Atölye ücretimiz ve ödeme yöntemlerimiz aşağıdaki gibidir.
 
3 aylık Toplam Atölye Bedeli: 1.000 TL
 
Ödeme Planları:
1) Dilerseniz herhangi bir bankanın BONUS kredi kartına taksit yapılabilmektedir. Bonus kredi kartlarına 9 taksit yapıldığında, aylık ödemeniz sadece 124 TL olmaktadır.
 
2) 500 TL'yi kayıt yaptırdığınız sırada nakit ödeyebilir, kalan 500 TL'yi de Bonus kredi kartınıza 9 taksit yapabiliriz. Bu şekilde yaptığımızda, kredi kartına aylık ödemeniz sadece 62 TL olmaktadır.
 
3) Kredi kartı kullanmıyorsanız; 1.000 TL'yi elden 2 taksite bölebiliyoruz. Ödemeleri kayıt esnasında 500 TL ve eğitim başladıktan sonraki ilk ay başında da 500 TL şeklinde yapabilirsiniz.
 
Diğer tüm detayları ve eğitim içeriklerini http://www.mandalinacasting.com/oyunculuk-kursu/ adresinden inceleyebilirsiniz.

94924 kişi bu kursu inceledi

Bu kursu sosyal medyada paylaşın

Facebook Twitter Google +

Mandalina Oyuncu Atölyesi Sizi Arasın

Bu Kurs İçin Yapılan Yorumlar

Berkay Sungur:)

29/03/2016

Güzel kurs.

Furkan Özmen

03/03/2021

Araştırmalarıma göre cok iyi ve disiplinli bir atölye olduğu kanaatına vardım

Bu Kurs İçin Yorum Yapın

Mesajınız

Adınız & Soyadınız

E-mail adresiniz

Eğitim Veren Popüler Yerler/Kurslar

Dans Eğitimi
Müzik Eğitimi
Güzellik Eğitimi
Güzel Sanatlar Eğitimi
Yabancı Dil Eğitimi
Spor Eğitimi
Bilgisayar Eğitimi
Meslek Eğitimi
Hayvan Eğitimi
Rehabilitasyon Eğitimi

© 2015 Egitimi.net, All rights reserved.

Tasarım ve Kodlama Talha Keskin